Μικρορελέ Interface 1Ρ 24VDC AS14F-LS-1Z-24D 28.8x12.6x29mm
Προσφορά -28%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Το μικρορελέ interface 1Ρ 24VDC AS14F-LS-1Z-24D El-Tech είναι ένα αξιόπιστο interface relay υψηλής α... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -28%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 111-065242000
Το μικρορελέ interface 1Ρ 24VDC AS14F-LS-1Z-24D El-Tech είναι ένα αξιόπιστο interface relay υψηλής απόκρισης, ιδανικό για πίνακες αυτοματισμού, βιομηχανικά κυκλώματα ελέγχου και ηλεκτρολογικές εφαρμογές που απαιτούν ασφαλή και σταθερή μεταγωγή φορτίων. Διαθέτει 1 αλλαγής επαφή (1CO / 1Z), πηνίο λειτουργίας 24V DC, ενσωματωμένο LED ένδειξης λειτουργίας, κουμπί δοκιμής με μηχανικό κλείδωμα και παράθυρο επιθεώρησης για άμεσο οπτικό έλεγχο της κατάστασης λειτουργίας. Η plug-in σχεδίασή του επιτρέπει εύκολη εγκατάσταση και γρήγορη αντικατάσταση, αποτελώντας ιδανική επιλογή για επαγγελματικές εφαρμογές αυτοματισμού και ηλεκτρολογικών πινάκων.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Τύπος προϊόντος: Μικρορελέ interface
  • Σειρά: AS14F-LS
  • Τύπος επαφής: 1 αλλαγής επαφή (1Z / SPDT)
  • Τάση πηνίου: 24V DC
  • Ονομαστικό φορτίο: 12A / 250VAC, 30VDC
  • Αντίσταση επαφών: ≤100mΩ (στα 1A / 6VDC)
  • Υλικό επαφών: AgSnO / AgNi
  • Αντίσταση μόνωσης: ≥500MΩ (500VDC)
  • Αντίσταση πηνίου: 1110Ω ±10%
  • Τάση ενεργοποίησης (Pickup Voltage): 18VDC
  • Τάση απελευθέρωσης (Dropout Voltage): 2.4VDC
  • Κατανάλωση πηνίου: 0.53W
  • Διηλεκτρική αντοχή: 4000VAC (πηνίο-επαφές)
  • Χρόνος λειτουργίας / απελευθέρωσης: ≤15ms / ≤5ms
  • Τύπος σύνδεσης: Plug-in
  • Ενσωματωμένο LED ένδειξης: Ναι
  • Κουμπί test με μηχανικό κλείδωμα: Ναι
  • Παράθυρο επιθεώρησης: Ναι
  • Διαστάσεις: 28.8 x 12.6 x 29mm