Κάμερα ασφαλείας 1080p 2.8mm IR 30m Dome OUT D8T HIKVISION DS-2CE56D8T-VPITF2.8
Προσφορά -25% Κατόπιν Παραγγελίας
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας
  • Κωδικός: HK-W06329
Κάμερα Dome HDTVI 1080p EXIR 2.0, εξωτερικού χώρου, με αντιβανδαλιστική προστασία, σταθερό φακό 2.8 mm (γωνία θέασης 104°), υπέρυθρο φωτισμό Smart IR εμβέλειας ως 20 m, WDR 120dB, υψηλή ευαισθησία (ultra low light), OSD menu Up The Coax (UTC), κατανάλωση 3.5 W, IP67, (διάμετρος x ύψος) 111×83 mm.
  • Χρήση : Εξωτερικού Χώρου
  • Τύπος κάμερας : Dome
  • Τύπος Εξόδου : HDTVI-CVI-CVBS-AHD
  • Ανάλυση : 1080p
  • Φακός : 2.8 mm
  • Γωνία Θέασης : 104°
  • Ευαισθησία : 0.003 Lux
  • Εμβέλεια IR : 30m
  • WDR : 130 db
  • OSD menu : Ναι
  • Βαθμός Στεγανότητας : IP67
  • Αντιβανδαλιστική Προστασία : IK10
  • Τροφοδοσία Κάμερας : 12VDC
  • Σειρά : D8T
  • ColorVu : Όχι
  • Χρώμα : Λευκό
  • Περίβλημα : Μεταλλικό
  • Ενσωματωμένο μικρόφωνο : Όχι
  • Ενσωματωμένος Ανιχνευτής κίνησης : Όχι
  • Με σειρήνα και strobe light : Όχι
Κάμερες 1080p, 4 in 1ή HDTVI, premium σειρά ultra low light D8T - Κοινά Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Αισθητήριο high performance progressive scan.
  • Αναλογική έξοδος HDTVI ή 4 in 1, με τετραπλάσια ανάλυση από 960Η και διπλάσια από 720p.
  • Wide Dynamic Range ως και 130 dB.
  • Ψηφιακή μείωση θορύβου 3 διαστάσεων (3D DNR).
  • Υψηλή ευαισθησία (ultra low light) ως και 0.003 Lux @ (F2.0, AGC ON) / 0 Lux with IR.
  • Υπέρυθρος φωτισμός EXIR 2.0 Smart IR.
  • White Balance, BLC, HLC, AGC, Mirror, 4 Privacy Masks.
  • Θερμοκρασία λειτουργίας -40°~+60°C.
  • Τροφοδοσία 12 VDC και 24 VAC ή PoC σε ορισμένα μοντέλα.