Προσφορά -28%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Από Έκπτωση -28%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 198-061500400
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Τύπος προϊόντος: Αυτόματος ισχύος (MCCB)
  • Σειρά: UKM32
  • Μοντέλο: UKM32-630ATU
  • Αριθμός πόλων: 4P
  • Ονομαστικό ρεύμα πλαισίου: 630A
  • Ρυθμιζόμενο θερμικό εύρος: 320 – 400A (0.8 – 1.0 Ir)
  • Ρύθμιση μαγνητικής προστασίας: 5 – 10 Ii
  • Ικανότητα διακοπής βραχυκυκλώματος: 50kA
  • Τάση λειτουργίας: έως 690VAC