Switching τροφοδοτικό ZTH-2405B open frame-φορτιστής 24V 4.5A 158x98x38mm
Προσφορά -30%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Χαρακτηριστικά:Τάση εισόδου: 110/220V AC 50/6Hz (επιλογή με διακόπτη) Τάση εξόδου: 24 - 28V DC... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -30%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: AMA-1-1-35
Χαρακτηριστικά:
  • Τάση εισόδου: 110/220V AC 50/6Hz (επιλογή με διακόπτη)
  • Τάση εξόδου: 24 - 28V DC (ρυθμιζόμενη)
  • Τάση φόρτισης: 26,4V DC±1%
  • Ρεύμα εξόδου: 4,5Α max
  • Ρεύμα φόρτισης: 0,5A
  • Προστασία από: Bραχυκύκλωμα,υπερφόρτωση,
  • Διαθέτει: Λειτουργία UPS με αυτόματο ξεκίνημα του τροφοδοτικού όταν επανέλθει η τάση δικτύου
  • Κατάλληλο για: Την τροφοδοσία καμερών και άλλων ηλεκτρονικών συσκευών
  • Ενδείξεις: Λειτουργιών με LED
  • Διαστάσεις: 158x98x38 mm