Τροφοδοτικό MEAN WELL 300W 24V PFC HRP300-24 με προστασία υπέρτασης για κάθε χρήση
Προσφορά -25% Κατόπιν Παραγγελίας
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
ΧαρακτηριστικάΤροφοδοτικό MEAN WELL HRP300-24 Ισχύς: 300W Τάση: 24V Ρεύμα εξόδου: 14.00 A Λε... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας
  • Κωδικός: 01.125.0160
Χαρακτηριστικά
  • Τροφοδοτικό MEAN WELL HRP300-24
  • Ισχύς: 300W
  • Τάση: 24V
  • Ρεύμα εξόδου: 14.00 A
  • Λειτουργία PFC
  • Προστασία βραχυκυκλώματος, υπερφόρτωσης, υπέρτασης και προστασία υπερθέρμανσης
  • Κύκλωμα περιοριστή ρεύματος
  • Σήμα DC OK και έλεγχος ανεμιστήρα on-off
  • Διαστάσεις: 199x105x41mm
Εγγύηση 5 χρόνια
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΤΡΟΠΟΙ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Οι αποστολές πραγματοποιούνται με τους παρακάτω τρόπους :
ισχύουν για την πρώτη φορτωτική, την δεύτερη την επιβαρύνεται ο πελάτης.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΚΥΠΡΟ
ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΜΕ COURIER
Γράψτε μια αξιολόγηση
Ταινία Led 5m 14,4W 24V ενδιάμεσο φως 4000k 936lm μη στεγανή IP20 για εσωτερικούς χώρους Ταινία Led 5m 14,4W 24V ενδιάμεσο φως 4000k 936lm μη στεγανή IP20 για εσωτερικούς χώρους
Προσφορά Εξαντλείται γρήγορα -28%
ΧαρακτηριστικάΣειρά Προϊόντω&nu..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Led controller 250W με δυνατότητα σύνδεσης ενισχυτή για 1 κανάλι MASTER LD-250W-BST Led controller 250W με δυνατότητα σύνδεσης ενισχυτή για 1 κανάλι MASTER LD-250W-BST
Προσφορά -33% Κατόπιν Παραγγελίας
O LD-250W-BST (BOOSTER-AMPLIFIER) ενισχυτής ενός καναλ&iot..
Από Έκπτωση -33%
Κατόπιν Παραγγελίας
Τροφοδοτικό MEAN WELL HLG240H-24B 24VDC 240W στεγανό IP67 για ταινίες & λάμπες LED Τροφοδοτικό MEAN WELL HLG240H-24B 24VDC 240W στεγανό IP67 για ταινίες & λάμπες LED
ΧαρακτηριστικάΙσχύς: 240W Τάση εξό..
Από Έκπτωση -25%
Κατόπιν Παραγγελίας
Ταινία Led 5m 14,4W 24V ψυχρό λευκό φως 6500k 936lm μη στεγανή IP20 για εσωτερικούς χώρους Ταινία Led 5m 14,4W 24V ψυχρό λευκό φως 6500k 936lm μη στεγανή IP20 για εσωτερικούς χώρους
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Τροφοδοτικό - led driver μεταλλικό 80W 230VAC σε 24VDC 3.33A IP20 για ταινίες & λάμπες LED Τροφοδοτικό - led driver μεταλλικό 80W 230VAC σε 24VDC 3.33A IP20 για ταινίες & λάμπες LED
Προσφορά -28% Αναμένεται
Χαρακτηριστικά Τροφοδοτικό - led driver METAL CV LED DRIVER Ισχύς: 80W Τάση εισόδου: 230V Τάση εξόδου: 24V DC 3.33A Διαστάσεις: 160 x 40 x 36mm Υλικό..
Από Έκπτωση -28%