Τροφοδοτικό MEAN WELL 150W 24V 6.5A ULTRA MINI LRS150-24 για όλες τις χρήσεις
Προσφορά -25% Κατόπιν Παραγγελίας
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
ΧαρακτηριστικάΤροφοδοτικό MEAN WELL ULTRA MINI LRS150-24 Ισχύς: 150W Τάση: 24V-6.5A Προστασία... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας
  • Κωδικός: 01.125.0276
Χαρακτηριστικά
  • Τροφοδοτικό MEAN WELL ULTRA MINI LRS150-24
  • Ισχύς: 150W
  • Τάση: 24V-6.5A
  • Προστασία βραχυκυκλώματος, υπερφόρτωσης, υπέρτασης και προστασία υπερθέρμανσης
  • Υψηλή απόδοση και αξιοπιστία
  • Test αντοχής κραδασμών 5G
  • Ενδεικτικό led power on
  • Διαστάσεις: 159x97x30mm
Εγγύηση 3 χρόνια
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΤΡΟΠΟΙ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Οι αποστολές πραγματοποιούνται με τους παρακάτω τρόπους :
ισχύουν για την πρώτη φορτωτική, την δεύτερη την επιβαρύνεται ο πελάτης.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΚΥΠΡΟ
ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΜΕ COURIER
Γράψτε μια αξιολόγηση
Τροφοδοτικό - led driver μεταλλικό 100W 230VAC σε 24VDC 4.16A IP20 για ταινίες & λάμπες LED Τροφοδοτικό - led driver μεταλλικό 100W 230VAC σε 24VDC 4.16A IP20 για ταινίες & λάμπες LED
Προσφορά -28% Αναμένεται
ΧαρακτηριστικάΤροφοδοτικό..
Από Έκπτωση -28%
Αναμένεται
Τροφοδοτικό MEAN WELL 50W 24V 2.2A ULTRA MINI LRS50-24 για όλες τις χρήσεις Τροφοδοτικό MEAN WELL 50W 24V 2.2A ULTRA MINI LRS50-24 για όλες τις χρήσεις
ΧαρακτηριστικάΤροφοδοτικό..
Από Έκπτωση -25%
Κατόπιν Παραγγελίας
Τροφοδοτικό MEAN WELL 75W 24V 3.2A ULTRA MINI LRS75-24 για όλες τις χρήσεις Τροφοδοτικό MEAN WELL 75W 24V 3.2A ULTRA MINI LRS75-24 για όλες τις χρήσεις
Από Έκπτωση -25%
Κατόπιν Παραγγελίας
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Led ταινία 5m 9.6W/m 24VDC 8mm ενδιάμεσο χρώμα φωτός 4000K  φως IP20 στεγανή αυτοκόλλητη κατάλληλη για εσωτερικό χώρο Led ταινία 5m 9.6W/m 24VDC 8mm ενδιάμεσο χρώμα φωτός 4000K  φως IP20 στεγανή αυτοκόλλητη κατάλληλη για εσωτερικό χώρο
ΧαρακτηριστικάΙσχύς: 9,6 W/m Τάση (Volt): 24V..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Τροφοδοτικό MEAN WELL 100W 24V 4.5A ULTRA MINI LRS100-24 για όλες τις χρήσεις Τροφοδοτικό MEAN WELL 100W 24V 4.5A ULTRA MINI LRS100-24 για όλες τις χρήσεις
Από Έκπτωση -25%
LED PANEL χωνευτό φωτιστικό τετράγωνο 26W 4000K ενδιάμεσο λευκό φως 1990Lm 230V 225mm Ra80 LED PANEL χωνευτό φωτιστικό τετράγωνο 26W 4000K ενδιάμεσο λευκό φως 1990Lm 230V 225mm Ra80
Προσφορά -28% Αναμένεται
Led panel - slim line Φωτιστικό ψευδοροφής Χ&om..
Από Έκπτωση -28%
Αναμένεται
Φωτιστικό ασφαλείας συνεχούς λειτουργίας με 30led & μπαταρία Li-ion 3.7V 2.0Ah 4000k ενδιάμεσο φως Φωτιστικό ασφαλείας συνεχούς λειτουργίας με 30led & μπαταρία Li-ion 3.7V 2.0Ah 4000k ενδιάμεσο φως
Φωτιστικό Ασφαλείας 30Led Συνεχ..
Από Έκπτωση -28%
Καλώδιο μεγαφωνικό 2x0.75mm² (ηχείων) μαύρο - κόκκινο με μόνωση TCCA
Καλώδιο Ηχείων Μαύρο - Κόκκινο Μόνωση TCCA Διατομή :2x0.75mm² Η τιμή αναφέρεται σε 1m καλώδιο...
Από Έκπτωση -28%
Κολλητήρι ηλεκτρικό κεραμικό 30W με στήριγμα ZD-21 ZND ιδανικό για κάθε χρήση Κολλητήρι ηλεκτρικό κεραμικό 30W με στήριγμα ZD-21 ZND ιδανικό για κάθε χρήση
ΧαρακτηριστικάΚολλητήρι κ&epsil..
Από Έκπτωση -25%
Κολλητήρι ηλεκτρικό κεραμικό SOLOMON 40W 220V ZD-701N ZND κατάλληλο για κάθε χρήση Κολλητήρι ηλεκτρικό κεραμικό SOLOMON 40W 220V ZD-701N ZND κατάλληλο για κάθε χρήση
Από Έκπτωση -25%
Κόφτης πλάγιος MINI 90mm Pro s kit 1PK-501A υψηλής ποιότητας από ανοξείδωτο ατσάλι Κόφτης πλάγιος MINI 90mm Pro s kit 1PK-501A υψηλής ποιότητας από ανοξείδωτο ατσάλι
ΧαρακτηριστικάΕργαλεία με ..
Από Έκπτωση -25%
Κολλητήρι πιστόλι ZD-555 ZND 30W/60W 230V με καρούλι κόλλησης
ΧαρακτηριστικάΚολλητήρι πι&si..
Από Έκπτωση -25%