Inverter PI-4000-24 24V DC σε 230V AC 4000VA 465x250x288mm
Προσφορά -30%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Χαρακτηριστικά:Τάση εισόδου: 24V DC Τάση εξόδου: 230VAC 50/60Hz Ισχύς: 4000VA max Πρίζες εξό... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -30%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: AMA-8-2-15
Χαρακτηριστικά:
  • Τάση εισόδου: 24V DC
  • Τάση εξόδου: 230VAC 50/60Hz
  • Ισχύς: 4000VA max
  • Πρίζες εξόδου: 2 σούκο
  • Προστασία από: Bραχυκύκλωμα, υπερφόρτωση, υπερθέρμανση
  • Διαθέτει: Δυνατότητα ψύξης με ανεμιστήρα
  • Ενδείξεις: Λειτουργιών με LED
  • Κατάλληλο για την: Τροφοδοσία φορητών υπολογιστών, τηλεοράσεων, fax, ραδιοφώνων, λαμπών και άλλων ηλεκτρικών συσκευών, από τάση 24V DC σε τάση 230V ΑC μέγιστου φορτίου λειτουργίας 4000VA
  • Διαστάσεις: 465x250x288 mm