Μικρορελέ PCB 2Ρ 24VDC AS115F-2Z-24D 30x16x13mm
Προσφορά -28%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Το μικρορελέ PCB 2Ρ 24VDC AS115F-2Z-24D είναι ένα αξιόπιστο ηλεκτρομηχανικό ρελέ πλακέτας, κατάλληλο... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -28%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 111-058242000
Το μικρορελέ PCB 2Ρ 24VDC AS115F-2Z-24D είναι ένα αξιόπιστο ηλεκτρομηχανικό ρελέ πλακέτας, κατάλληλο για εφαρμογές αυτοματισμού, ηλεκτρονικά κυκλώματα και συστήματα ελέγχου όπου απαιτείται ασφαλής μεταγωγή δύο κυκλωμάτων. Διαθέτει 2 αλλαγής επαφές (2CO / 2Z), πηνίο λειτουργίας 24V DC και συμπαγή σχεδίαση για εύκολη ενσωμάτωση σε PCB εφαρμογές. Με υψηλή διηλεκτρική αντοχή, χαμηλή κατανάλωση πηνίου και μεγάλη διάρκεια ζωής, αποτελεί ιδανική επιλογή για επαγγελματικές και βιομηχανικές εφαρμογές.
  • Σειρά: AS115F
  • Τύπος επαφής: 2 αλλαγής επαφές (2Z / DPDT)
  • Τάση πηνίου: 24V DC
  • Ονομαστικό φορτίο: 8A / 250VAC, 30VDC
  • Αντίσταση επαφών: ≤100mΩ (στα 1A / 6VDC)
  • Υλικό επαφών: AgSnO
  • Αντίσταση μόνωσης: ≥1000MΩ (500VDC)
  • Αντίσταση πηνίου: 1440Ω ±10%
  • Τάση ενεργοποίησης (Pickup Voltage): 18VDC
  • Τάση απελευθέρωσης (Dropout Voltage): 2.4VDC
  • Κατανάλωση πηνίου: 0.4W
  • Διηλεκτρική αντοχή: 5000VAC (πηνίο-επαφές)
  • Τρόπος τοποθέτησης: PCB
  • Διαστάσεις: 30 x 16 x 13mm