Μικρορελέ PCB 1Ρ 115VAC AS115F-1Z-115A 30x16x13mm
Προσφορά -28% Αναμένεται
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Το μικρορελέ PCB 1Ρ 115VAC AS115F-1Z-115A είναι ένα αξιόπιστο ηλεκτρομηχανικό ρελέ πλακέτας, ιδανικό... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -28%
    Διαθεσιμότητα: Αναμένεται
  • Κωδικός: 111-045511000
Το μικρορελέ PCB 1Ρ 115VAC AS115F-1Z-115A είναι ένα αξιόπιστο ηλεκτρομηχανικό ρελέ πλακέτας, ιδανικό για εφαρμογές αυτοματισμού, ηλεκτρονικά κυκλώματα και συστήματα ελέγχου όπου απαιτείται ασφαλής και σταθερή μεταγωγή φορτίων. Διαθέτει 1 αλλαγής επαφή (1CO / 1Z), πηνίο λειτουργίας 115V AC και δυνατότητα διαχείρισης φορτίου έως 16A, προσφέροντας υψηλή απόδοση σε συμπαγή σχεδίαση για εύκολη ενσωμάτωση σε PCB εφαρμογές. Με υψηλή διηλεκτρική αντοχή, σταθερή λειτουργία και μεγάλη διάρκεια ζωής, αποτελεί αξιόπιστη επιλογή για επαγγελματικές και βιομηχανικές ηλεκτρολογικές εφαρμογές.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Τύπος προϊόντος: Μικρορελέ PCB
  • Σειρά: AS115F
  • Τύπος επαφής: 1 αλλαγής επαφή (1Z / SPDT)
  • Τάση πηνίου: 115V AC
  • Ονομαστικό φορτίο: 16A / 250VAC, 30VDC
  • Αντίσταση επαφών: ≤100mΩ (στα 1A / 6VDC)
  • Υλικό επαφών: AgSnO
  • Αντίσταση μόνωσης: ≥1000MΩ (500VDC)
  • Κατανάλωση πηνίου: 0.4VA
  • Ηλεκτρική διάρκεια ζωής: 100.000 κύκλοι
  • Διηλεκτρική αντοχή: 5000VAC (πηνίο-επαφές)
  • Απόσταση ερπυσμού (Creepage Distance): 10mm
  • Τρόπος τοποθέτησης: PCB
  • Διαστάσεις: 30 x 16 x 13mm