Switching τροφοδοτικό ισχύος LRS-100-24 open frame 24V 4,5A meanwell
Προσφορά -30%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Χαρακτηριστικά:Τάση εισόδου: 85-132V AC/170-264V AC 50/60Hz Τάση εξόδου: 24V DC (ρυθμιζόμενη)... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -30%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: AMA-1-1-29
Χαρακτηριστικά:
  • Τάση εισόδου: 85-132V AC/170-264V AC 50/60Hz
  • Τάση εξόδου: 24V DC (ρυθμιζόμενη)
  • Ρεύμα εξόδου: 4,5A max
  • Ισχύς: 100VA max
  • Προστασία από: Bραχυκύκλωμα,υπερφόρτωση
  • Κατάλληλο για: Την τροφοδοσία καμερών και άλλων ηλεκτρονικών συσκευών
  • Διαστάσεις: 129Χ97Χ30 mm