Led ταινία 5m 4.8W/m 12VDC θερμό λευκό φως IP54 στεγανή αυτοκόλλητη 60LED3528/m
Προσφορά Εξαντλείται γρήγορα -28%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Ιδανική για κρυφό φωτισμό Τάση: 12VDC Watt ανά μέτρο: 4,8W/m Led ανά μέτρο: 60LED3528/m Χρώμα: θερμ... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -28%
Τιμή ανά τεμάχιο:
*Το προϊόν πωλείται ανά 5 τεμάχια
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 30-34121100
Ελάχιστη ποσότητα αγοράς 5
  • Ιδανική για κρυφό φωτισμό
  • Τάση: 12VDC
  • Watt ανά μέτρο: 4,8W/m
  • Led ανά μέτρο: 60LED3528/m
  • Χρώμα: θερμό λευκό φως
  • Στεγανή IP54
  • Πλάτος: W 8mm
  • Ύψος: h 3mm
  • **Η τιμή αναφέρεται σε ρολό 5m.
    **Δεν είναι δυνατή η αγορά της ταινίας LED σε λιγότερα μέτρα.
  • Επεκτείνεται σε μήκος έως 10m
  • Εγγύηση: 1 χρόνια εγγύηση καλής λειτουργίας υπό τις ενδεδειγμένες συνθήκες
Προσοχή!
Ενδεδειγμένες συνθήκες
α) θερμοκρασία λειτουργίας: από -20°C έως +25°C.
β) χρόνος ημερήσιας λειτουργίας μικρότερος από 8 ώρες
δ) κόψτε την ταινία μόνο στα σημεία με την αντίστοιχη ένδειξη
ε) υγρασία: ανάλογα το βαθμό στεγανότητας
στ) μην τοποθετείτε την ταινία κοντά σε πήγες θερμότητας ώστε να αερίζονται επαρκώς
ζ) μη χρησιμοποιείτε τάση λειτουργίας διαφορετική από την αναγραφόμενη
η) για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της ταινίας, προτείνεται να τοποθετείται σε προφίλ αλουμινίου
ΤΡΟΠΟΙ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Οι αποστολές πραγματοποιούνται με τους παρακάτω τρόπους :
ισχύουν για την πρώτη φορτωτική, την δεύτερη την επιβαρύνεται ο πελάτης.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΚΥΠΡΟ
ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΜΕ COURIER
Γράψτε μια αξιολόγηση
 Μούφα με καλώδιο για ταινίες LED COB  μονόχρωμη  8mm
 Μούφα με καλώδιο για ταινίε&sig..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Σετ πλαστικές τάπες 2 τεμαχίων με και χωρίς τρύπα για το προφίλ αλουμινίου P160
Προσφορά -28%
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Προφίλ αλουμινίου Τin 13x10mm επίτοιχης τοποθέτησης για λωρίδες LED με οπάλ κάλυμμα Προφίλ αλουμινίου Τin 13x10mm επίτοιχης τοποθέτησης για λωρίδες LED με οπάλ κάλυμμα
Προσφορά -28% Αναμένεται
ΧαρακτηριστικάΠροφίλ αλου&m..
Από Έκπτωση -28%
Αναμένεται
Προφίλ αλουμινίου CORN γωνιακό επίτοιχης τοποθέτησης 2m/pc σε ασημί χρώμα 15.8x15.8mm Προφίλ αλουμινίου CORN γωνιακό επίτοιχης τοποθέτησης 2m/pc σε ασημί χρώμα 15.8x15.8mm
Οικογένεια: CORN Χρώμα : Ασημί Υλι&ka..
Από Έκπτωση -28%
Led ταινία 5m 12VDC 4.8W/m ενδιάμεσο λευκό φως IP54 στεγανή αυτοκόλλητη κατάλληλη για κρυφό φωτισμό Led ταινία 5m 12VDC 4.8W/m ενδιάμεσο λευκό φως IP54 στεγανή αυτοκόλλητη κατάλληλη για κρυφό φωτισμό
Προσφορά -28%
Ιδανική για κρυφό φωτισμό Τάση: 12VDC Watt ανά μέτρο: 4,8W/m Led ανά μέτρο: 60LED3528/m Χρώμα: ενδιάμεσο λευκό φως Στεγανή IP54 Πλάτος: W 8mm Ύψος: h ..
Από Έκπτωση -28%
Μεταλλικό κλιπ στερέωσης για το γωνιακό προφίλ αλουμινίου P161
Από Έκπτωση -28%
Από Έκπτωση -28%
Led panel χωνευτό λευκό τετράγωνο ισχύος 12W 230V 4000k ενδιάμεσο λευκό φως 850lm με τροφοδοτικό Led panel χωνευτό λευκό τετράγωνο ισχύος 12W 230V 4000k ενδιάμεσο λευκό φως 850lm με τροφοδοτικό
Από Έκπτωση -28%
Τροφοδοτικό - led driver αλουμινίου 60W 230VAC στα 12VDC για ταινίες & λάμπες LED μη στεγανό IP20 Τροφοδοτικό - led driver αλουμινίου 60W 230VAC στα 12VDC για ταινίες & λάμπες LED μη στεγανό IP20
Προσφορά -28% Αναμένεται
Χαρακτηριστικά Τροφοδοτικό - led driver METAL CV LED DRIVER Ισχύς: 60W Τάση εισόδου: 230V Τάση εξόδου: 12V DC 5A Διαστάσεις: 127 x 46 x 32mm Υλικό κα..
Από Έκπτωση -28%
Αναμένεται
Φωτοκύτταρο ημέρας - νύχτας MAX 6A 72W 12VDC lux 5-15 στεγανό IP44
Φωτοκύτταρο ΜΙΝΙ Ημέρας - Νύχτας 12VDC Επίτοιχο Στεγανό IP-44 Μπλε Πλαστικό Σώμα Λευκό κάλυμμα Μέγιστο Ωμικό Φορτίο: 72W (Max 6Α) Lux:5-15 Εγγύηση : 2..
Από Έκπτωση -28%
Φωτοκύτταρο ημέρας-νύχτας 10Α αδιάβροχο IP66 220-240V μάυρο χρώμα
ΧαρακτηριστικάΤάση Τροφοδο..
Από Έκπτωση -28%