Κουδούνι ράγας 230VAC EPSO-230V MAXGE
Προσφορά -25%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Κουδούνι ράγαςΤάση: 230VACΈνταση ήχου: 75dBΠιστοποιητικά:  ISO9001 ,  ISO14001 ... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 03.018.0319
Κουδούνι ράγας
  • Τάση: 230VAC
  • Ένταση ήχου: 75dB
  • Πιστοποιητικά:  ISO9001 ,  ISO14001
ΤΡΟΠΟΙ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Οι αποστολές πραγματοποιούνται με τους παρακάτω τρόπους :
ισχύουν για την πρώτη φορτωτική, την δεύτερη την επιβαρύνεται ο πελάτης.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΚΥΠΡΟ
ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΜΕ COURIER
Γράψτε μια αξιολόγηση
Διακλαδωτήρας ράγας 80Α 500V 1 μπάρα x 3πόλοι και 1μπάρα x 4πόλοι
Προσφορά Εξαντλείται γρήγορα -28%
Διακλαδωτήρας ράγας 80Α 500V 1 μπάρ&alpha..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Αυτόματη ασφάλεια μονοφασική 1P καμπύλης C 6A 230V 6kA
Model: BAB91-63S Τάση: 230/400 V Αριθμός Στοιχείων: 1 Έ&nu..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Ενδεικτική λυχνία ράγας C45D κόκκινη 1Μοdul επαγωγικού τύπου 1,2W Ενδεικτική λυχνία ράγας C45D κόκκινη 1Μοdul επαγωγικού τύπου 1,2W
Ενδεικτική Λυχνία Ράγας C45D ΚΟΚΚΙΝΗ 1Μοdul Επαγωγικού Τύπου 1,2W..
Από Έκπτωση -28%
Ενδεικτική λυχνία ράγας Led Slim μπλε 230V GACIA
Ενδεικτική λυχνία ράγας Led Slim μπ&lambd..
Από Έκπτωση -28%