Κάμερα Dome 4in1 5MP HIKVISION DS-2CE78H0T-IT3FS2.8 με υπέρυθρο φωτισμό Smart IR εμβέλειας ως 40m
Προσφορά -25% Κατόπιν Παραγγελίας
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας
  • Κωδικός: HK-W06547
Χαρακτηριστικά
  • Κάμερα Dome (τύπου turret) 4in1 5MP
  • Εξωτερικού χώρου
  • Με ενσωματωμένο μικρόφωνο
  • Επιλεγόμενη έξοδο HDTVI/CVI/AHD/CVBS
  • Σταθερό ευρυγώνιο φακό 2.8 mm (γωνία θέασης 85.5°)
  • Υπέρυθρο φωτισμό Smart IR εμβέλειας ως 40 m
  • Μετάδοση σήματος μικροφώνου μέσω του ίδιου ομοαξονικού καλωδίου
  • Μεταλλικό σώμα και πλαστική βάση
  • Βαθμός προστασίας: στεγανό IP67
  • Κατανάλωση 3.7 W
  • Διαστάσεις: (διάμετρος x ύψος) 110×91 mm
Κοινά τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Αισθητήριο CMOS progressive scan 5MP, 2592x1944 ενεργών στοιχείων (pixels).
  • Εννεαπλάσια ανάλυση από 960Η, 5.5 φορές μεγαλύτερη από 720p και 2.5 φορές μεγαλύτερη από 1080p
  • Αναλογική έξοδος 4 in 1 (HDTVI/CVI/AHD/CVBS)
  • Υψηλή ευαισθησία (low light)
  • Δυνατότητα επιλογής, μέσω OSD menu, για Video Frame Rate 5 MP@20fps, 4 MP@25fps, 1080p@25fps
  • Ηλεκτρομηχ. φίλτρο υπερύθρων (ICR - True Day/Night)
  • Ψηφιακή μείωση θορύβου 2 διαστάσεων (2D DNR)
  • EXIR 2.0 Smart IR, Digital WDR, White Balance, BLC, AGC, Mirror
  • Μεταλλικό περίβλημα και θερμοκρασία λειτουργίας -40°~+60°C, εκτός και αν αναγράφεται διαφορετικά
  • Τροφοδοσία 12 VDC +/-25%