Κάμερα ασφαλείας 5MP 2.8mm IR 40m Bullet OUT H0T HIKVISION DS-2CE17H0T-IT3F2.8C
Προσφορά -25% Κατόπιν Παραγγελίας
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας
  • Κωδικός: HK-W06970
Κάμερα Bullet 4in1 5MP, με επιλεγόμενη έξοδο HDTVI/CVI/AHD/CVBS, εξωτερικού χώρου, με σταθερό φακό 2.8 mm (γωνία θέασης 85°), υπέρυθρο φωτισμό Smart IR εμβέλειας ως 40 m, OSD menu Up The Coax (UTC), IP67, μεγαλύτερο σώμα και νέα βάση 3 axis, κατανάλωση 4.3 W, (ΠxBxY) 79x217x75 mm.
  • Χρήση : Εξωτερικού Χώρου
  • Τύπος κάμερας : Bullet
  • Τύπος Εξόδου : CVI-CVBS-HDTVI-AHD
  • Ανάλυση : 5MP
  • Φακός : 2.8 mm
  • Γωνία Θέασης : 85°
  • Ευαισθησία : 0.01 Lux
  • Εμβέλεια IR : 40m
  • WDR : Digital WDR
  • OSD menu : Ναι
  • Αντιβανδαλιστική Προστασία : Όχι
  • Τροφοδοσία Κάμερας : 12VDC
  • Σειρά : H0T
  • ColorVu : Όχι
  • Χρώμα : Λευκό
  • Περίβλημα : Μεταλλικό-Πλαστικό
  • Ενσωματωμένο μικρόφωνο : Όχι
  • Ενσωματωμένος Ανιχνευτής κίνησης : Όχι
  • Με σειρήνα και strobe light : Όχι
Κάμερες 5MP, 4 in 1, οικονομική σειρά H0T - Κοινά Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Αισθητήριο CMOS progressive scan 5MP, 2592x1944 ενεργών στοιχείων (pixels).
  • Εννεαπλάσια ανάλυση από 960Η, 5.5 φορές μεγαλύτερη από 720p και 2.5 φορές μεγαλύτερη από 1080p.
  • Αναλογική έξοδος 4 in 1 (HDTVI/CVI/AHD/CVBS).
  • Υψηλή ευαισθησία (low light).
  • Δυνατότητα επιλογής, μέσω OSD menu, για Video Frame Rate 5 MP@20fps, 4 MP@25fps, 1080p@25fps.
  • Ηλεκτρομηχ. φίλτρο υπερύθρων (ICR - True Day/Night).
  • Ψηφιακή μείωση θορύβου 2 διαστάσεων (2D DNR).
  • EXIR 2.0 Smart IR, Digital WDR, White Balance, BLC, AGC, Mirror.
  • Τροφοδοσία 12 VDC +/-25%