Ηλεκτρικό Υπέρυθρο Θερμαντικό Σώμα HTS 800w Elstein Γερμανίας HTS/1-800W με θερμοστάτη
Προσφορά -30%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΜοντέλο: IRIDA HTS/1 800W Ηλεκτρική Κατανάλωση : 800watt Τάση Λειτουργία... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -30%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: HTS/1800W
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μοντέλο: IRIDA HTS/1 800W
  • Ηλεκτρική Κατανάλωση : 800watt
  • Τάση Λειτουργίας : 230V
  • Τύπος Κεραμικού Εκπομπού: HTS/1 800 watt
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: 900 Βαθμούς Κελσίου
  • Διαστάσεις: 400 mm × 120 mm
  • Υψος τοποθέτησης : 2.10 ~ 2.30 μέτρα (περίπου)
  • Μηδενικούς τριγμούς από θερμικές διαστολές – συστολές κατά την λειτουργία.
  • Xώρα κατασκευής Κεραμικού: Γερμανία
  • Πιστοποίηση CE σύμφωνα με ΕΝ555014-1:2006 & EN62233:2008
  • Ενεργειακής απόδοσης Α.
  • Ζεσταίνει από 8 έως 16 τμ. περίπου Εσωτερικού Χώρου.
  • Συμπεριλαμβάνει αναλογικό επίτοιχο θερμοστάτη
Σε διαστάσεις 400Χ120mm έχει την δυνατότητα να θερμάνει χώρους έως 20m².
Μια αόρατη μετά την τοποθέτηση, ισχυρή αλουμινένια βάση πάχους 4mm, οριζόντιας στερέωσης που τα συνοδεύει, διαθέτει έως και τρία διαφορετικά σημεία για μόνιμη στήριξη στον τοίχο, προσφέροντας πάντα την δυνατότητα ρύθμισης της κλίσης που θα έχει η συσκευή στον χώρο από 0 έως 45°.