Βιομηχανικός εξαεριστήρας οροφής S&P για εξαγωγή αέρα HCTT/4-400-B 400V 50HZ VE 1290rpm 340W με διάμετρο καπέλου Φ760mm και προστατευτικό μεταλλικό πλέγμα περιμετρικά
Προσφορά -30%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Από Έκπτωση -30%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 5113402100
Χαρακτηριστικά
  • Τύπος ''Β'' για εξαγωγή αέρα.
  • Βάση από γαλβανισμένο χαλυβδοέλασμα. Καπέλο από ανθεκτικό αλουμίνιο.
  • Μοτέρ μονοφασικό ή τριφασικό 4,6,8 ή 4/8 πόλων.
  • Προστασία μοτέρ κατά IP65 (τύποι 800 και 1000 κατά IP55).
  • Μόνωση κλάσης F (εξαιρούνται οι τύποι 800 και 1000).
  • Θερμοκρασία λειτουργίας από -40°C έως +70°C (τύποι 800,1000 από -20°C έως +40°C).
  • Ρουλεμάν μεγάλης διάρκειας ζωής. Προστατευτικό μεταλλικό πλέγμα περιμετρικά.
  • Φτερωτή δυναμικά ζυγοσταθμισμένη κατά ISO1940. Οριζόντια κατεύθυνση αέρα
  • Στροφές: 1290rpm
  • Ισχύς: 340w
  • Παροχή αέρα: 3700m³/h
  • Διάμετρος φτερωτής: Φ400
  • Διάμετρος καπέλου: Φ760
  • Ένταση θορύβου: 58db
  • Βάρος: 16.5kg
  • Πλαίσιο: 630x630mm