Ασφάλεια αυτόματη μονοπολική 4.5ΚΑ 1x16Α UKB1-63/16
Προσφορά Εξαντλείται γρήγορα -28%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
Τάση λειτουργίας:230 V / 400 V , 50 / 60 Hz Διηλεκτρική αντοχή:Πάνω από 8000 λειτουργίες διακοπής... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -28%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 209-001040116
  • Τάση λειτουργίας:230 V / 400 V , 50 / 60 Hz
  • Διηλεκτρική αντοχή:Πάνω από 8000 λειτουργίες διακοπής
  • Ρεύμα βραχυκυκλώματος:25 KA
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας:-5 ~ +40 Βαθμούς Κελσίου
  • Πιστοποίηση:VDE , CE
  • Τύπος:UKBH - 125/4
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΤΡΟΠΟΙ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Οι αποστολές πραγματοποιούνται με τους παρακάτω τρόπους :
ισχύουν για την πρώτη φορτωτική, την δεύτερη την επιβαρύνεται ο πελάτης.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΚΥΠΡΟ
ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΜΕ COURIER
Γράψτε μια αξιολόγηση
Ασφάλεια αυτόματη μονοπολική 4.5ΚΑ 1x10Α UKB1-63/10
Τάση λειτουργίας:230 V / 400 V , 50 / 60 Hz Διηλεκτρική αντοχή:Πάνω από 8000 λειτουργίες διακοπής Μηχανική αντοχή:Πάνω από 2000 λειτουργίες διακοπής Ρ..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Μπαταρία μολύβδου PTN PT7.2-12 12V 7.2Ah κλειστού τύπου για συστήματα αδιάλειπτης λειτουργίας UPS
Προσφορά -25% Κατόπιν Παραγγελίας
ΧαρακτηριστικάΟι μπαταρίες &..
Από Έκπτωση -25%
Κατόπιν Παραγγελίας
Χαρακτηριστικά Αυτόματες ασφάλειες Αριθμός στοιχείων: 2 Τάση λειτουργίας : 230V/400V, 50/60ΗΖ Θερμοκρασία λειτουργίας : -5 έως +40°C Ηλεκτρική αντοχή..
Από Έκπτωση -28%
Καλάθι
Από Έκπτωση -28%
Αποζεύκτης ράγας 481033 (ασφαλειοθήκη) 1X32A 1000VDC για κυλινδρικές ασφάλειες 10Χ38mm φωτοβολταϊκών Αποζεύκτης ράγας 481033 (ασφαλειοθήκη) 1X32A 1000VDC για κυλινδρικές ασφάλειες 10Χ38mm φωτοβολταϊκών
Χαρακτηριστικά (Κατάλληλο γ&io..
Από Έκπτωση -28%
Βάση μονοπολική ράγας(ασφαλειοθήκη) 1x32A 1000VDC για κυλινδρικές ασφάλειες 10x38mm για φωτοβολταϊκά
Προσφορά -28% Αναμένεται
Υλικά Ισπανίας DF Για Φωτοβολταϊκά Πάρκα 1000VDC Βάση Μονοπολική I Για Φυσίγγια 1x32A 10x38mm ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΠΙΝΑΚΕΣ DC ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Ασφαλ..
Από Έκπτωση -28%
Αναμένεται
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 10A gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
Χαρακτηριστικά Φυσίγγιο Freder Κυλινδρικό Μέγεθος 10x38mm 10Α gG..
Από Έκπτωση -28%
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 16A gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
ΧαρακτηριστικάΦυσίγγιο Freder Κ&..
Από Έκπτωση -28%
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 25A gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
Από Έκπτωση -28%
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 2A gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
Χαρακτηριστικά Φυσίγγιο Freder Κυλινδρικό Μέγεθος 10x38mm 2Α gG..
Από Έκπτωση -28%
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 4A gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
Από Έκπτωση -28%
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 6Α gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
Από Έκπτωση -28%
Φυσίγγιο κυλινδρικό Freder 10x38mm 1A gG για φωτοβολταϊκά συστήματα
Από Έκπτωση -28%