INVERTER SP-1500-24 COTEK 24V 1500W καθαρού ημιτόνου για μετατροπή σταθερής τάσης σε εναλλασσόμενη
Προσφορά -25%
η φωτογραφία είναι ενδεικτική και ενδεχομένως να διαφέρει από το τελικό προϊόν
ΧαρακτηριστικάΜετατροπέας DC-AC 1500W/24V για μετατροπή σταθερής τάσης σε εναλασσόμενη με έξοδο ... Δείτε περισσότερα
Από Έκπτωση -25%
    Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 03.01.0057
Χαρακτηριστικά
  • Το στιγμιαίο ρεύμα εκκίνησης είναι διπλάσιο του ονομαστικού
  • Διαστάσεις 248x83x421 mm
  • Βάρος 4,14 kg
  • Pure sine wave output
  • Power ON / OFF remote control (Green Terminal)
  • Input & output fully isolation
  • Temperature & load controlled cooling fan
  • User friendly interface
  • Output frequency 50/60 Hz selectable by DIP switch
  • Output voltage DIP switch selectable
  • Power saving mode by variable resister
  • 3-color LED status indicators
  • Input protection?Reverse Polarity (Fuse) / Under Voltage / Over Voltage
  • Output protection?Short Circuit / Overload / Over Temperature
  • E13 / UL / CE / FCC approved
  • AC Output Voltage: 200/220/230/240 VAC
  • Rated Power: 1500W (VA)
  • Surge Power: < 2650W (VA)
  • Output Waveform: Pure Sine Wave (THD<3%)
  • Συχνότητα: 50/60 Hz ± 0.5% (Dip switch selectable)
  • DC Input Voltage: 24V
  • DC Input Voltage Range: 5~16.5VDC
  • Efficiency: 91%